header-logo.gif.png
GA5 100.jpg

Jakou hudbu preferujete na svatbě?

Styl 60. - 90.léta (41 | 33%)
Styl 70. - 90 léta (58 | 46%)

Karaoke

Karaoke Show je skvělý a velmi žádaný program na diskotéky, bary, svatební party, firemní večírky, festivaly, party a všude kde se chcete navzájem pobavit a odreagovat.

Karaoke je zpívání českých a slovenských písniček /na přání i zahraničních zejména anglických titulů/.

V seznamu si vyberete Vaší oblíbenou skladbu, kterou Vám pustíme na projekční plátno (monitor nebo televizní videostěnu). Jedná se o nezpívanou verzi. Na plátně Vám poběží videoklip a titulky s textem skladby, které se zabarvují v okamžiku kdy máte začít zpívat. V naší televizi obdoba, jako byly pořady s názvem Do-re-mi a Carusošou.

KARAOKE je s moderováním, kompletním ozvučením, světelnými efekty, video zařízením pro videodiskotéku (video režie, DVD, výkonná videoprojekce, plazma TV nebo TV videostěna.) Spolupracujeme i s dalšími diskžokeji, takže není problém zajistit několik akcí po celé republice v jeden den.

V rámci Karaoke ovšem dostáváte možnost spojit najednou moderování párty, DVD diskotéku, Karaoke, klasickou diskotéku a možnost projekce Vašich firemních či osobních fotografií, prezentací a dalších materiálů.

Program je velmi oblíben, což dokazují opakované objednávky od soukromých klientů, ale i předních českých i zahraničních firem a společností.
karaoke_02s.jpg
karaoke_03s.jpg
karaoke_05s.jpg
K dispozici budete mít stovky titulů /klipy na stránce jsou v nižší kvalitě./ Nezkusíte si to hned? Svým zpěvem určitě potěšíte kolegy v kaceláři nebo manželku v kuchyni. Tak...jdeme na to?!
Pátá
Rebelové
...další stovky klipů na Vás čekají
ŠŠŠ
www.djparty.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one